My onovyly pravyla zboru ta zberihannya personal'nyx danyx

Vy možete oznajomytys' zi zminamy v polityci konfidencijnosti. Natyskajučy na knopku «Pryjnyaty» abo prodovžujučy korystuvatysya sajtom, vy pohodžujetesya z onovlenymy pravylamy i dajete dozvil na vykorystannya fajliv cookie.

Pryjnyaty

Xto proxodyt' u Radu: spysky zghidno z oficijnymy rezul'tatamy CVK

26 lypnya, 10:53

Narodni deputaty Ukraїny, obrani na pozačerhovyx vyborax do Verxovnoї Rady 21 lypnya 2019 roku. Partijni spysky i mažorytarnyky

/ Foto: AFP

V Ukraїni zaveršylysya pozačerhovi vybory do Verxovnoї Rady. Sociolohični služby opublikuvaly dani ekzyt-poliv, ščo dajut' ujavlennya, jaki polityčni syly projšly do parlamentu. Na pidstavi cyx danyx sajt "Syohodni" predstavyv spysok narodnyx deputativ, jaki projšly do Verxovnoї Rady za partijnymy spyskamy.

Poky ščo ohološeni rezul'taty ekzyt-poliv. Na їxnij pidstavi možna robyty perši vysnovky pro te, xto proxodyt' u Radu za partijnymy spyskamy.

Prote ostatočni rezul'taty vyboriv povynna vstanovyty Central'na vyborča komisija. Sajt "Syohodni" uvažno stežyt' za pidraxunkom holosiv. U cyomu materiali my predstavymo povnyj spysok kandydativ, jaki projšly do Verxovnoї Rady Ukraїny, vyxodyačy z pidraxunku holosiv Centrvyborčkomom. Spysok napovnyujet'sya postupovo: u miru nadxodžennya informaciї vid Centrvyborčkomu.

Proponujemo uvazi čytačiv spysky narodnyx deputativ-spysočnykiv, zghidno z oficijnymy pidraxunkamy CVK 99,9% holosiv.

Kandydaty, obrani narodnymy deputatamy za spyskamy partiї Sluha narodu:

  1. Razumkov Dmytro Oleksandrovyč: narodyvsya 8 žovtnya 1983 hoda, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Polityčnoї partiї "Sluha narodu", člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  2. Stefančuk Ruslan Oleksijovyč: narodyvsya 29 žovtnya 1975 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk Prezydenta Ukraїny – Predstavnyk Prezydenta Ukraїny u Verxovnij Radi Ukraїny, Administracija Prezydenta Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  3. Venedyktova Iryna Valentynivna: narodylasya 21 veresnya 1978 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zaviduvač kafedry cyvil'no-pravovyx dyscyplin, Xarkivs'kyj nacional'nyj universytet imeni V.N. Karazina, bezpartijna, prožyvaje v smt Vysokyj Xarkivs'koho rajonu Xarkivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  4. Araxamija Davyd Heorhijovyč: narodyvsya 23 travnya 1979 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mykolajevi, sudymist' vidsutnya.
  5. Jančenko Halyna Ihorivna: narodylasya 29 kvitnya 1988 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  6. Fedorov Myxajlo Al'bertovyč: narodyvsya 21 sičnya 1991 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "ESEMEMSTUDIO", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  7. Kornijenko Oleksandr Serhijovyč: narodyvsya 12 travnya 1984 hoda, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  8. Krasnosil's'ka Anastasija Olehivna: narodylasya 23 červnya 1984 hoda, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  9. Tkačenko Oleksandr Vladyslavovyč: narodyvsya 22 sičnya 1966 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Teleradiokompanija "Studija 1 + 1"", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  10. Belenyuk Žan Vensanovyč: narodyvsya 24 sičnya 1991 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, sportsmen-instruktor, CSKA ZSU, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  11. Babak Serhij Vitalijovyč: narodyvsya 31 lypnya 1978 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora, deržavna naukova ustanova "Centr mors'koї heolohiї, heoekolohiї i osadovoho rudoutvorennya NAN Ukraїny", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  12. Kryklij Vladyslav Arturovyč: narodyvsya 23 lystopada 1986 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, načal'nyk, Holovnyj servisnyj centr MVS Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  13. Šulyak Olena Oleksiїvna: narodylasya 24 sičnya 1976, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Midland Development Ukraїna", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  14. Nataluxa Dmytro Andrijovyč: narodyvsya 15 veresnya 1987hoda, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk, TOV "Lid/Oh'juri", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  15. Jas'ko Jelyzaveta Oleksiїvna: narodylasya 17 žovtnya 1990 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  16. Oržel' Oleksij Anatolijovyč: narodyvsya 26 sičnya 1984 hoda, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk profil'noho enerhetyčnoho sektora, Ofis efektyvnoho rehulyuvannya, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya
  17. Herus Andrij Myxajlovyč: narodyvsya 18 bereznya 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, hromads'ka orhanizacija "Asociacija spožyvačiv enerhetyky i komunal'nyx posluh", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  18. Raduc'kyj Myxajlo Borysovyč: narodyvsya 5 hrudnya 1968 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p’jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prezydent kliniky, TOV "Borys", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  19. Monastyrs'kyj Denys Anatolijovyč: narodyvsya 12 červnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, ekspert z pytan' reformuvannya pravooxoronnoї i sudovoї system, Analityčnyj centr "Ukraїns'kyj instytut majbutnyoho", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xmel'nyc'komu, sudymist' vidsutnya.
  20. Hetmancev Danylo Oleksandrovyč: narodyvsya 26 kvitnya 1978 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry finansovoho prava jurydyčnoho fakul'tetu, Kyїvs'kyj nacional'nyj universytet imeni Tarasa Ševčenka, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  21. Malyus'ka Denys Leontijovyč: narodyvsya 19 lystopada 1981 roku hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, faxivec' z rozvytku pryvatnoho sektora, Hrupa Svitovoho banku, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  22. Xolodov Andrij Ivanovyč: narodyvsya 20 serpnya 1972 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora, TOV "Tekam Plyus", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  23. Leros Heo Bahratovyč: narodyvsya 24 kvitnya 1989 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, režyser, art-proekt "Art Junajted Juz", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  24. Kal'čenko Serhij Vitalijovyč: narodyvsya 30 hrudnya 1964 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, advokats'ke ob'jednannya "Xillmont Partners", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  25. Tkačenko Maksym Mykolajovyč: narodyvsya 24 sičnya 1983 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk, TOV "Kvartal-Koncert", člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya .
  26. Černiv Jehor Volodymyrovyč: narodyvsya 5 lyutoho 1985 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  27. Juraš Svyatoslav Andrijovyč: narodyvsya 16 lyutoho 1996 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  28. Suško Pavlo Mykolajovyč: narodyvsya 16 lystopada 1979 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, Dyrektor TOV "Prajm Stori Pykčers", člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  29. Vereščuk Iryna Andriїvna: narodylasya 30 lystopada 1979 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prezydent, hromads'ka orhanizacija "Mižnarodnyj centr baltijs'ko-čornomors'kyx doslidžen' i konsensusnyx praktyk. Centr polityčnoho dialohu", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  30. Kubrakov Oleksandr Mykolajovyč: narodyvsya 20 serpnya 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk sektora telekomunikacij i Aj-Ti, Ofis efektyvnoho rehulyuvannya, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  31. Didenko Julija Oleksandrivna: narodylasya 8 travnya 1978 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, komercijnyj dyrektor, TOV "Reklamne ahentstvo "VMESTE", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  32. Solomčuk Dmytro Viktorovyč: narodyvsya 1 žovtnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, PP "FIRMA "AHRO-CENTR", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  33. Anančenko Myxajlo Olehovyč: narodyvsya 17 lystopada 1994 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pomičnyk mis'koho holovy, vykonavčoho komitetu Sums'koї mis'koї rady, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Sumy, sudymist' vidsutnya.
  34. Kovalenko Hanna Mykolaїvna: narodylasya 5 travnya 1991 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v misti Buča Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  35. Neklyudov Vladlen Myxajlovyč: narodyvsya 13 žovtnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prokuror viddilu nahlyadu za doderžannyam zakoniv orhanamy, jaki vedut' borot'bu z orhanizovanoju zločynnistyu, Prokuratura Dnipropetrovs'koї oblasti, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya.
  36. Kryvošejev Ihor Serhijovyč: narodyvsya 2 červnya 1985 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Politpartiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Užhorodi, sudymist' vidsutnya.
  37. Ionušas Serhij Kostyantynovyč: narodyvsya 18 žovtnya 1979 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  38. Zavitnevyč Oleksandr Myxajlovyč: narodyvsya 19 kvitnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Smilyans'kyj Lyvarnyj Zavod", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  39. Strunevyč Vadym Olehovyč: narodyvsya 24 lystopada 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, DP "Vyrobnyčo-texnična firma", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  40. Voronov Volodymyr Anatolijovyč: narodyvsya 23 serpnya 1978 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, brendynhovi mižnarodne ahentstvo Voronova Volodymyra, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  41. Aristov Jurij Jurijovyč: narodyvsya 1 lypnya 1975 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "ATLANTYK-JuMMA", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  42. Kysil' Jurij Hryhorovyč: narodyvsya 28 lyutoho 1963 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Rastr", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kryvyj Rih Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  43. Halajčuk Vadym Serhijovyč: narodyvsya 14 lyutoho 1971 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Xillmont Partners", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  44. Kovalyov Artem Volodymyrovyč: narodyvsya 2 bereznya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "UNIAN", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Šostka Sums'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  45. Sternijčuk Valerij Oleksandrovyč: narodyvsya 18 červnya 1981 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zaviduvač klubom, Pidhajcevs'ka sil's'ka rada Luc'koho rajonu Volyns'koї oblasti, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Luc'ku Volyns'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  46. Myxajlyuk Halyna Olehivna: narodylasya 14 červnya 1987 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk z pytan' pidhotovky zakoniv, Konsul'tatyvna misija Jevropejs'koho Sojuzu v Ukraїni, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  47. Babij Roman V'jačeslavovyč: narodyvsya 6 lypnya 1977 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Hel'd-Enerhija", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Brovary Brovars'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  48. Kačura Oleksandr Anatolijovyč: narodyvsya 18 serpnya 1990 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, advokats'ke byuro "KAČURA LOJeRS", člen Polityčnoї Partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  49. Novosad Anna Ihorivna: narodylasya 28 lypnya 1990 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, heneral'nyj dyrektor dyrektoratu stratehičnoho planuvannya ta jevrointehraciї, Ministerstvo osvity i nauky Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya
  50. Kul'tenko Artem Valerijovyč: narodyvsya 8 sičnya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  51. Marusyak Oleh Romanovyč: narodyvsya 24 veresnya 1968 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "Harazd", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kaluš Ivano-Frankivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  52. Kyryčenko Mykola Oleksandrovyč: narodyvsya 12 hrudnya 1983 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v seli Vyšča Kropyvna Borivs'koho rajonu Xarkivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  53. Tret'jakova Halyna Mykolaїvna: narodylasya 21 sičnya 1963 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk, hromads'ka orhanizacija "Instytut Hromadyans'kyx Svobod", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  54. Xalimon Pavlo Vitalijovyč: narodyvsya 10 červnya 1983 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, finansovyj dyrektor, TOV "PROMETEJ-HAZ 1", člen Politpartiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Pryluky Černihivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  55. Mošenec' Olena Volodymyrivna: narodylasya 6 bereznya 1983 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, šef-redaktor, TOV "Komunikacijnyj xab "Ekonomika", bezpartijna, prožyvaje v misti Mykolajevi, sudymist' vidsutnya.
  56. Saladuxa Ol'ha Valeriїvna: narodylasya 4 červnya 1983 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, sportsmen-instruktor, Deržavna prykordonna služba Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  57. Koval' Ol'ha Volodymyrivna: narodylasya 17 červnya 1991 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, docent, Nacional'nyj universytet xarčovyx texnolohij, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v seli Baštečky Žaškivs'koho rajonu Čerkas'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  58. Zahorujko Alina Leonidivna: narodylasya 11 kvitnya 1984 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, juryskonsul't, PP "Ukraїns'ka konsul'tacijna hrupa", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  59. Bondarenko Oleh Volodymyrovyč: narodyvsya 3 lystopada 1975 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Investplyus", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  60. Kryačko Myxajlo Valerijovyč: narodyvsya 24 travnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, operacijnyj dyrektor, TOV "ESEMEMSTUDIO", člen Polityčnoї Partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Zaporižži, sudymist' vidsutnya.
  61. Bardina Maryna Olehivna: narodylasya 17 hrudnya 1992 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pomičnyk narodnoho deputata Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  62. Marčenko Lyudmyla Ivanivna: narodylasya 28 bereznya 1983 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, providnyj specialist departamentu navčannya i rozvytku personalu, TOV "Epicentr K", člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Ternopoli, sudymist' vidsutnya.
  63. Junakov Ivan Serhijovyč: narodyvsya 28 sičnya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  64. Volodina Daryna Artemivna: narodylasya 16 kvitnya 1991 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  65. Savčenko Ol'ha Stanislavivna: narodylasya 7 červnya 1989 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  66. Hrynčuk Oksana Anatoliїvna: narodylasya 20 červnya 1979 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, menedžer hotel'noho biznesu, TOV "Biznes-centr "Bukovyna", bezpartijna, prožyvaje v misti Černivci, sudymist' vidsutnya.
  67. Kozak Volodymyr Vasylyovyč: narodyvsya 9 červnya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  68. Lysyuk Andrij Oleksandrovyč: narodyvsya 18 lystopada 1976 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, advokats'ke ob'jednannya "Xillmont partners", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  69. Sova Oleksandr Heorhijovyč: narodyvsya 29 travnya 1972 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  70. Vatras Volodymyr Antonovyč: narodyvsya 12 lyutoho 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry cyvil'noho prava i procesu, Xmel'nyc'kyj universytet upravlinnya ta prava imeni Leonida Juz'kova, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xmel'nyc'komu, sudymist' vidsutnya.
  71. Mulyk Roman Myronovyč: narodyvsya 18 červnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Ivano-Frankivs'ku, sudymist' vidsutnya.
  72. Tarasov Oleh Serhijovyč: narodyvsya 26 lyutoho 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora iz zovnišnyoekonomičnoї dijal'nosti, PP "Ahroekstra", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kropyvnyc'kyj, sudymist' vidsutnya.
  73. Kostyux Anatolij V'jačeslavovyč: narodyvsya 25 bereznya 1988 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v seli Storožnycya Užhorods'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  74. Brahar Jevhen Vadymovyč: narodyvsya 30 travnya 1994 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, aspirant, Kyїvs'kyj nacional'nyj universytet imeni Tarasa Ševčenka, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  75. Bezghin Vitalij Jurijovyč: narodyvsya 18 kvitnya 1990 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, ekspert z komunikacij ta dyzajnu, Ofis efektyvnoho rehulyuvannya, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  76. Salijčuk Oleksandr V'jačeslavovyč: narodyvsya 25 lyutoho 1987 hoda, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Perša m'jasna xata" TM "Hoščans'ki kovbasy", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Rivnomu, sudymist' vidsutnya.
  77. Ryepina Ella Anatoliїvna: narodylasya 17 lystopada 1973 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  78. Puškarenko Arsenij Myxajlovyč: narodyvsya 10 žovtnya 1992 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pomičnyk-konsul'tant narodnoho deputata Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  79. Zabloc'kyj Mar'jan Bohdanovyč: narodyvsya 21 veresnya 1985 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova pravlinnya, Ukraїns'ka ahrarna asociacija, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  80. Kločko Andrij Andrijovyč: narodyvsya 16 bereznya 1981 roku hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kryzys-menedžer, Kyїvs'kyj nacional'nyj universytet budivnyctva i arxitektury, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  81. Ovčynnikova Julija Juriїvna: narodylasya 24 bereznya 1985 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykonujučyj obov'jazky dekana biolohičnoho fakul'tetu, Donec'kyj nacional'nyj universytet imeni Vasylya Stusa, bezpartijna, prožyvaje v misti Vinnyci, sudymist' vidsutnya.
  82. Merežko Oleksandr Oleksandrovyč: narodyvsya 14 lyutoho 1971 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry prava, Kyїvs'kyj nacional'nyj linhvistyčnyj universytet, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  83. Ustenko Oleksij Olehovyč: narodyvsya 7 kvitnya 1994 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova investycijnoho spryamuvannya, TOV "Ahrodženerejšn", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  84. Kabanov Oleksandr Jevhenovyč: narodyvsya 6 serpnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, scenaryst, TOV "Kvartal 95", člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  85. Venislavs'kyj Fedir Volodymyrovyč: narodyvsya 16 travnya 1969, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, docent kafedry konstytucijnoho prava Ukraїny, Nacional'nyj jurydyčnyj universytet imeni Jaroslava Mudroho, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  86. Bulax Lada Valentynivna: narodylasya 11 lyutoho 1976, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykonavčyj dyrektor, blahodijna orhanizacija "100% žyttya. Kyїvs'kyj rehion", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  87. Petrunyak Jevhen Vasylyovyč: narodyvsya 24 lypnya 1977 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  88. Marikovs'kyj Oleksandr Valerijovyč: narodyvsya 18 veresnya 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Biblioteka", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  89. Fedijenko Oleksandr Pavlovyč: narodyvsya 20 kvitnya 1972 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "IMK", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  90. Motovylovec' Andrij Viktorovyč: narodyvsya 29 kvitnya 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, peršyj zastupnyk dyrektora, DP "Prozorro.Prodaži", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  91. Kolesnyk Anna Serhiїvna: narodylasya 24 žovtnya 1994 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  92. Bohuc'ka Jelyzaveta Petrivna: narodylasya 14 kvitnya 1964 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v misti Vyšhorod Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  93. Nahajevs'kyj Artem Serhijovyč: narodyvsya 24 sičnya 1983 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk holovy pravlinnya, VAT ATP 13058, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  94. Poturajev Mykyta Ruslanovyč: narodyvsya 4 veresnya 1970 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Fokus Media", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipro, sudymist' vidsutnya.
  95. Jakymenko Pavlo Vitalijovyč: narodyvsya 8 lystopada 1989 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Interpleks", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  96. Kunajev Artem Jurijovyč: narodyvsya 29 kvitnya 1992 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk kerivnyka upravlinnya z marketynhu ta prodažu vertolitnoї texniky, AT "Motor Sič", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Zaporižži, sudymist' vidsutnya.
  97. Pryputen' Dmytro Serhijovyč: narodyvsya 23 travnya 1986 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, docent kafedry zahal'no-pravovyx dyscyplin, Dnipropetrovs'kyj deržavnyj universytet vnutrišnix sprav Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya.
  98. Pavlyuk Maksym Vasylyovyč: narodyvsya 3 červnya 1992 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk vijs'kovoho prokurora, Vijs'kova prokuratura Darnyc'koho harnizonu Central'noho rehionu Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  99. Mokan Vasyl' Ivanovyč: narodyvsya 19 kvitnya 1985 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora TOV "Ukraїns'ka Politkonsaltinhovaja Hrupa", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Krušynka Vasyl'kivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  100. Pidlasa Roksolana Andriїvna: narodylasya 25 sičnya 1994 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk ministra, Ministerstvo ekonomičnoho rozvytku i torhivli Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  101. Toroxtij Bohdan Hryhorovyč: narodyvsya 9 červnya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, juryskonsul't, filija PAD "Deržavna prodovol'čo-zernova korporacija Ukraїny" Odes'kyj zernovyj terminal ", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kropyvnyc'komu, sudymist' vidsutnya.
  102. Dmytrijeva Oksana Oleksandrivna: narodylasya 26 kvitnya 1980 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holovnyj likar, TOV "Status Dent", bezpartijna, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya.
  103. Šol Marharyta Vitaliїvna: narodylasya 15 veresnya 1988 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v misti Mariupol' Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  104. Kostin Andrij Jevhenovyč: narodyvsya 17 kvitnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk holovy, Rada advokativ Odes'koї oblasti, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  105. Horbenko Ruslan Oleksandrovyč: narodyvsya 12 bereznya 1979 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Interšyna UA", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Lisnyky Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  106. Županyn Andrij Viktorovyč: narodyvsya 19 lypnya 1989 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, juryst, TOV "Di El Ej Pajper Ukraїna", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  107. Tistyk Rostyslav Jaroslavovyč: narodyvsya 9 žovtnya 1993 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  108. Kravčuk Jevhenija Myxajlivna: narodylasya 23 hrudnya 1985 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  109. Jakovlyeva Nelli Illivna: narodylasya 21 červnya 1985 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykladač, Nacional'nyj texničnyj universytet Ukraїny "Kyїvs'kyj politexničnyj instytut imeni Ihorya Sikors'koho", bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  110. Hryvko Serhij Dmytrovyč: narodyvsya 12 hrudnya 1985 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Černihovi, sudymist' vidsutnya.
  111. Pavlovs'kyj Petro Ivanovyč: narodyvsya 15 žovtnya 1981 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  112. Allaxverdijeva Iryna Valeriїvna: narodylasya 26 serpnya 1978 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, Mykolaїvs'ka oblasna dyrekcija PAT SK "Unika", bezpartijna, prožyvaje v misti Mykolajevi, sudymist' vidsutnya.
  113. Vintonyak Olena Vasylivna: narodylasya 29 bereznya 1979 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, juryskonsul't, FOP "Mulyk Roman Myronovyč", člen Politpartiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Ivano-Frankivs'ku, sudymist' vidsutnya.
  114. Zaslavs'kyj Jurij Ivanovyč: narodyvsya 6 bereznya 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Makrus LTD", člen Politpartiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Xmel'nyc'komu, sudymist' vidsutnya.
  115. Zadorožnyj Andrij Viktorovyč: narodyvsya 21 travnya 1968 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Jurydyčna firma" PROKSEN ", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  116. Šypajlo Ostap Ihorovyč: narodyvsya 7 sičnya 1989 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Karpatbud Development", bezpartijnyj, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  117. Šynkarenko Ivan Anatolijovyč: narodyvsya 1 žovtnya 1986 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, inžener, Instytut vidnovlyuvanoї enerhetyky Akademiї nauk Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  118. Sovhyrya Ol'ha Volodymyrivna: narodylasya 6 serpnya 1980 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykladač kafedry konstytucijnoho prava jurydyčnoho fakul'tetu, Kyїvs'kyj nacional'nyj universytet imeni Tarasa Ševčenka, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  119. Krejdenko Volodymyr Viktorovyč: narodyvsya 8 travnya 1987 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova pravlinnya, Vseukraїns'ka molodižna hromads'ka orhanizacija "Sovist' i Nadija Ukraїny", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  120. Tarasenko Taras Petrovyč: narodyvsya 26 lypnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  121. Sol's'kyj Mykola Tarasovyč: narodyvsya 22 travnya 1979 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, juryst, advokats'ke ob'jednannya "Procyk ta Partnery", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  122. Frolov Pavlo Valerijovyč: narodyvsya 1 veresnya 1976 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holovnyj konsul'tant, Aparat Verxovnoї Rady Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  123. Novykov Myxajlo Mykolajovyč: narodyvsya 15 lystopada 1965 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  124. Pidhirna Viktorija Valentynivna: narodylasya 10 lyutoho 1969 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, ekspert, hromads'kyj sojuz "Xaj-tek ofis Ukraїna", bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.

Kandydaty, obrani narodnymy deputatamy za spyskamy partiї Opozycijna platforma – Za žyttya

  1. Bojko Jurij Anatolijovyč: narodyvsya 9 žovtnya 1958 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  2. Rabynovyč Vadym Zinovijovyč: narodyvsya 4 serpnya 1953, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї " "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa"", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  3. Medvedčuk Viktor Volodymyrovyč: narodyvsya 7 serpnya 1954 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Vseukraїns'ka hromads'ka orhanizacija "Vseukraїns'kyj hromads'kyj rux "Ukraїns'kyj vybir – pravo narodu", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  4. Korolevs'ka Natalija Juriїvna: narodylasya 18 travnya 1975 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  5. Lyovočkin Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 17 lypnya 1972 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  6. Nimčenko Vasyl' Ivanovyč: narodyvsya 13 veresnya 1950, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  7. Šufryč Nestor Ivanovyč: narodyvsya 29 hrudnya 1966 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  8. Larin Serhij Mykolajovyč: narodyvsya 11 sičnya 1962 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  9. Dunajev Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 19 serpnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Lysyčans'k Luhans'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  10. Kozak Taras Romanovyč: narodyvsya 6 kvitnya 1972 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v seli Sokil'nyky Pustomytivs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  11. Stolar Vadym Myxajlovyč: narodyvsya 10 serpnya 1982 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Vyšhorod Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  12. Ioffe Julij Jakovyč: narodyvsya 10 hrudnya 1940 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  13. Papijev Myxajlo Mykolajovyč: narodyvsya 1 žovtnya 1960 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  14. Abramovyč Ihor Oleksandrovyč: narodyvsya 24 serpnya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  15. Isajenko Dmytro Valerijovyč: narodyvsya 30 serpnya 1967 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, docent kafedry budivnyctva ta informacijnyx texnolohij, "Instytut innovacijnoї osvity KNUBA", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  16. Skoryk Mykola Leonidovyč: narodyvsya 27 lystopada 1972 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  17. Surkis Hryhorij Myxajlovyč: narodyvsya 4 veresnya 1949 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prezydent HO Tovarystvo "Ukraїna – Kytaj", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  18. Kyselyov Ihor Petrovyč: narodyvsya 2 hrudnya 1984 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  19. Zahorodnij Jurij Ivanovyč: narodyvsya 7 travnya 1959 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prorektor z mižnarodnyx pytan' i z pytan' jevropejs'koї intehraciї, TOV "L'vivs'kyj medyčnyj instytut", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  20. Burmyč Anatolij Petrovyč: narodyvsya 13 serpnya 1962 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, načal'nyk viddilu, asociacija veteraniv "Al'fa" SBU "Slov'jany", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  21. Lyovočkina Julija Volodymyrivna: narodylasya 17 lyutoho 1977 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  22. Koltunovyč Oleksandr Serhijovyč: narodyvsya 4 lystopada 1987 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, naukovyj spivrobitnyk viddilu zemel'nyx vidnosyn ta pryrodokorystuvannya, Nacional'nyj naukovyj centr "Instytut ahrarnoї ekonomiky" Nacional'noї akademiї ahrarnyx nauk Ukraїny, m . Kyїv, člen polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Luc'ku, sudymist' vidsutnya.
  23. Mamka Hryhorij Mykolajovyč: narodyvsya 18 serpnya 1974 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, partner, advokats'ke ob'jednannya "Mamka i Partnery", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  24. Kal'cev Volodymyr Fedorovyč: narodyvsya 16 červnya 1966 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, analityk, TOV "Kompanija" Oleksandr ", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Zaporižži, sudymist' vidsutnya.
  25. Pavlenko Jurij Oleksijovyč: narodyvsya 20 bereznya 1975 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  26. Pryxod'ko Natalija Ihorivna: narodylasya 29 žovtnya 1981 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  27. Čornyj Viktor Ivanovyč: narodyvsya 6 kvitnya 1968, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Detektyvna oxoronna kompanija "Štorm", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  28. Bort Vitalij Petrovyč: narodyvsya 1 veresnya 1972 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora z ekonomiky, TOV "DS PROM HRUP", člen polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  29. Makarenko Myxajlo Vasylyovyč: narodyvsya 9 kvitnya 1950, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zaviduvač kafedry akušerstva i hinekolohiї, Nacional'nyj medyčnyj universytet im. A.A. Bohomol'cya, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  30. Vološyn Oleh Anatolijovyč: narodyvsya 7 kvitnya 1981 roku hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, načal'nyk služby mižnarodnoho spivrobitnyctva, TOV TRK "112-TV", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  31. Plačkova Tetyana Myxajlivna: narodylasya 5 sičnya 1983 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  32. Puzanov Oleksandr Hennadijovyč: narodyvsya 26 lyutoho 1977 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk holovy pravlinnya, VAT "Straxova kompanija" Ukraїns'ka straxova hrupa ", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  33. Mamojan Suto Čolojevyč: narodyvsya 2 hrudnya 1981 roku hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, zastupnyk dyrektora TOV "M’jasprom", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v seli Nalyvajkivka Makarivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  34. Kyva Illya Volodymyrovyč: narodyvsya 2 červnya 1977 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Vseukraїns'ka profspilka MVS Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  35. Kuz'min Renat Ravelijovyč: narodyvsya 12 lypnya 1967 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  36. Kačnyj Oleksandr Stalinolenovyč: narodyvsya 23 žovtnya 1968 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry publičnoho administruvannya, PrAT vuziv "Mižrehional'na akademija upravlinnya personalom", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa" , prožyvaje v misti Ržyščiv Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  37. Slavic'ka Antonina Kerymivna: narodylasya 30 kvitnya 1988 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk, advokats'ke byuro "Slavickaja i partnery", člen Polityčnoї partiї "OPOZYCIJNA PLATFORMA – ZA ŽYTTYa", prožyvaje v Kyjevi , sudymist' vidsutnya.

Kandydaty, obrani narodnymy deputatamy za spyskamy partiї Bat'kivščyna:

  1. Tymošenko Julija Volodymyrivna: narodylasya 27 lystopada 1960 roku hromadyanka Ukraїny, ostannix p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v smt Kozyni Obuxivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  2. Taruta Serhij Oleksijovyč: narodyvsya 23 lypnya 1955 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mariupoli Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  3. Nalyvajčenko Valentyn Oleksandrovyč: narodyvsya 8 červnya 1966 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk, TOV "PAL", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  4. Sobolyev Serhij Vladyslavovyč: narodyvsya 5 veresnya 1961 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v seli Novi Bezradyči Obuxivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  5. Kondratyuk Olena Kostyantynivna: narodylasya 17 lystopada 1970 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  6. Kyrylenko Ivan Hryhorovyč: narodyvsya 2 žovtnya 1956 doli, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  7. Kožem'jakin Andrij Anatolijovyč: narodyvsya 13 lystopada 1965 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  8. Nemyrya Hryhorij Myxajlovyč: narodyvsya 5 kvitnya 1960, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  9. Vlasenko Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 7 bereznya 1967 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  10. Dubil' Valerij Oleksandrovyč: narodyvsya 26 veresnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Černihovi, sudymist' vidsutnya.
  11. Abdullin Oleksandr Rafkatovyč: narodyvsya 29 červnya 1962 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  12. Krul'ko Ivan Ivanovyč: narodyvsya 20 lypnya 1981 roku hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  13. Labuns'ka Anželika Viktorivna: narodylasya 2 lystopada 1967 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', advokat, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  14. Bondaryev Kostyantyn Anatolijovyč: narodyvsya 13 veresnya 1972 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v seli Hruz'ke Makarivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  15. Cymbalyuk Myxajlo Myxajlovyč: narodyvsya 21 lystopada 1964 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pensioner, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  16. Danilov Vitalij Bohdanovyč: narodyvsya 10 červnya 1967 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, konsul'tant pidpryjemstva, TOV "Investor-Atika", člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya.
  17. Byel'kova Ol'ha Valentynivna: narodylasya 16 červnya 1975 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  18. Kučerenko Oleksij Jurijovyč: narodyvsya 3 kvitnya 1961 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Vseukraїns'ka hromads'ka orhanizacija "Spilka vlasnykiv žytla Ukraїny", fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v smt Kozyni Obuxivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  19. Nikolajenko Andrij Ivanovyč: narodyvsya 23 červnya 1979 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova rady dyrektoriv TOV VKF "Velta", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  20. Volynec' Myxajlo Jakovyč: narodyvsya 30 žovtnya 1956 doli, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Konfederacija vil'nyx profspilok Ukraїny, holova Nezaležnoї profspilky hirnykiv Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  21. Puzijčuk Andrij Viktorovyč: narodyvsya 13 červnya 1978 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk heneral'noho dyrektora, TOV "Domobudivel'na kompanija "Fundament", člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  22. Škrum Olena Ivanivna: narodylasya 2 sičnya 1988 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  23. Kabačenko Volodymyr Viktorovyč: narodyvsya 1 lypnya 1987 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kam'jans'ke Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.
  24. Ivčenko Vadym Jevhenovyč: narodyvsya 29 sičnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p’jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Bila Cerkva Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya.

Kandydaty, obrani narodnymy deputatamy za spyskamy partiї Jevropejs'ka Solidarnist'

  1. Porošenko Petro Oleksijovyč: narodyvsya 26 veresnya 1965 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova Central'noї rady Partiї (holova partiї), Polityčna partija "Jevropejs'ka Solidarnist'", člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  2. Parubij Andrij Volodymyrovyč: narodyvsya 31 sičnya 1971 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje u L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  3. Heraščenko Iryna Volodymyrivna: narodylasya 15 travnya 1971 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  4. Zabrods'kyj Myxajlo Vitalijovyč: narodyvsya 24 sičnya 1973 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, komanduvač, desantno-šturmovi vijs'ka Zbrojnyx Syl Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Žytomyri, sudymist' vidsutnya.
  5. Fedyna Sofija Romanivna: narodylasya 18 lyutoho 1984 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, docent kafedry mižnarodnyx vidnosyn i dyplomatyčnoї služby, L'vivs'kyj nacional'nyj universytet imeni Ivana Franka, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje u L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  6. Džemilyev Mustafa: narodyvsya 13 lystopada 1943 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  7. Zinkevyč Jana Vadymivna: narodylasya 2 lypnya 1995 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, dyrektor, komunal'ne pidpryjemstvo "Hospital'jery Dnipra" Dniprovs'koho mis'koї rady, bespartijnaja, prožyvaje v Rivnomu, sudymist' vidsutnya.
  8. Čyjhoz Axtem Zejtullajovyč: narodyvsya 14 hrudnya 1964 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Baxčysaraj Avtonomnoї Respubliky Krym, sudymist' vidsutnya.
  9. Synyutka Oleh Myxajlovyč: narodyvsya 14 lyutoho 1970 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje u L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  10. Klympuš-Cyncadze Ivanna Orestivna: narodylasya 5 lypnya 1972 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vice-prem'jer-ministr z pytan' jevropejs'koї ta jevroatlantyčnoї intehraciї Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  11. Herasymov Artur Volodymyrovyč: narodyvsya 23 serpnya 1972 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  12. Kubiv Stepan Ivanovyč: narodyvsya 19 bereznya 1962 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, peršyj vice-prem'jer-ministr – ministr ekonomičnoho rozvytku i torhivli Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  13. Fryz Iryna Vasylivna: narodylasya 25 veresnya 1974 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, ministr u spravax veteraniv Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v seli Čajky Kyjevo-Svyatošyns'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti , sudymist' vidsutnya.
  14. Južanina Nina Petrivna: narodylasya 11 sičnya 1965 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  15. Lucenko Iryna Stepanivna: narodylasya 7 lyutoho 1966 roku narodžennya, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  16. Syumar Viktorija Petrivna: narodylasya 23 žovtnya 1977, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  17. Ar'jev Volodymyr Ihorovyč: narodyvsya 31 bereznya 1975 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  18. Pavlenko Rostyslav Mykolajovyč: narodyvsya 19 serpnya 1976 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  19. Velyčkovyč Mykola Romanovyč: narodyvsya 8 lystopada 1972 roku, ščo hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje u L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  20. Aleksyejev Serhij Olehovyč: narodyvsya 9 lyutoho 1977 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  21. Knyazevyč Ruslan Petrovyč: narodyvsya 28 červnya 1974 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  22. Savrasov Maksym Vitalijovyč: narodyvsya 7 serpnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  23. Ionova Marija Mykolaїvna: narodylasya 31 travnya 1978 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Jevropejs'ka Solidarnist'", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.

Kandydaty, obrani narodnymy deputatamy za spyskamy partiї Holos:

  1. Vakarčuk Svyatoslav Ivanovyč: narodyvsya 14 travnya 1975 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, muzykant, TOV "Supersymetrija", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  2. Klymenko Julija Leonidivna: narodylasya 5 žovtnya 1976 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vice-prezydent, radnyk rektora, universytet "Kyїvs'ka Škola Ekonomiky", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi , sudymist' vidsutnya.
  3. Rudyk Kira Oleksandrivna: narodylasya 14 žovtnya 1985 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  4. Železnyak Jaroslav Ivanovyč: narodyvsya 20 žovtnya 1989 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk viddilu zakonotvorčoї roboty, Polityčna partija "Holos", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  5. Ustynova Oleksandra Juriїvna: narodylasya 2 žovtnya 198 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Vinnyci, sudymist' vidsutnya.
  6. Makarov Oleh Anatolijovyč: narodyvsya 24 lypnya 1965 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, partner, kerivnyk jurydyčnoho pidrozdilu, AO "JuF" Vasyl' Kisil' i Partnery ", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  7. Jurčyšyn Jaroslav Romanovyč: narodyvsya 14 žovtnya 1980 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  8. Raxmanin Serhij Ivanovyč: narodyvsya 17 kvitnya 1969 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  9. Bobrovs'ka Solomija Anatoliїvna: narodylasya 20 hrudnya 1989 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykonavčyj dyrektor, Hromads'ka orhanizacija "Ukraїns'ka Osnova", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  10. Stefanyšyna Ol'ha Anatoliїvna: narodylasya 14 travnya 1983 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk ministra, Ministerstvo oxorony zdorov'ja Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  11. Kurdydyk Oleksandr Oleksandrovyč: narodyvsya 11 travnya 1974 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk heneral'noho dyrektora, TOV "DiElEj Pajper Ukraїna", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  12. Cabal' Volodymyr Volodymyrovyč: narodyvsya 25 kvitnya 1985 roku, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, lokal'nyj partner, TOV "Makkinzi i Kompanija Ukraїna", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v misti Buča Kyїvs'koї oblasti , sudymist' vidsutnya.
  13. Osadčuk Andrij Petrovyč: narodyvsya 20 lystopada 1971 roku narodžennya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  14. Kostenko Roman Vasylyovyč: narodyvsya 21 žovtnya 1983 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vijs'kovoslužbovec', Služba bezpeky Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.
  15. Lozyns'kyj Roman Myxajlovyč: narodyvsya 20 sičnya 1994 roku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, menedžer, MO "PLAST – NSOU", bezpartijnyj, prožyvaje u L'vovi, sudymist' vidsutnya.
  16. Sovsun Inna Romanivna: narodylasya 21 veresnya 1984 roku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykladač kafedry publičnoho upravlinnya, Universytet "Kyїvs'ka škola ekonomiky", člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' Vidsutnye.
  17. Vasylenko Lesya Volodymyrivna: narodylasya 31 bereznya 1987 roku, hromadyanka Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Holos", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya.

Dani postijno zminyujut'sya. Slidkujte za onovlennyamy sajtu "Sehodnya".

Takož vidomo, xto proxodyt' do Verxovnoї Rady v mažorytarnyx okruhax.

Narodni deputaty, jaki projšly do Verxovnoї Rady Ukraїny v mažorytarnyx okruhax:

(Dani oficijnyx pidraxunkiv Central'noї vyborčoї komisiї. Pidraxovano 70.49% holosiv)

Vinnyc'ka oblast'


Odnomandatnyj vyborčyj okruh №11

Paškovs'kyj Maksym Ihorovyč: narodyvsya 24 bereznya 1983 roku v misti Vinnycya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Pančer Solyušns", bezpartijnyj, prožyvaje v Vinnyci, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №12

Drabovs'kyj Anatolij Hryhorovyč: narodyvsya 1 serpnya 1958 roku v misti Vinnycya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, rektor Vinnyc'koho kooperatyvnoho instytutu, bezpartijnyj, prožyvaje v Vinnyci, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №13

Jurčyšyn Petro Vasylyovyč: narodyvsya 13 lypnya 1958 roku v misti Antracyt Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xmil'nyk Vinnyc'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №14

Borzova Iryna Naumivna: narodylasya 28 serpnya 1982 roku v misti Vinnycya, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v misti Vinnyci, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №15

Bilozir Larysa Mykolaїvna: narodylasya 24 veresnya 1981 roku v misti Trostyanec' Vinnyc'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykonavčyj dyrektor hromads'koї orhanizaciї "Žyttya i rozvytok hromad", bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya , samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №16

Vacak Hennadij Anatolijovyč: narodyvsya 9 lyutoho 1972 roku v misti Mohyliv-Podil's'kyj Mohyliv-Podil's'koho rajonu Vinnyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita profesijno-texnična, dyrektor departamentu marketynhu TOV "Kondyters'kyj dim" Vacak ", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mohyliv-Podil's'kyj Vinnyc'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №17

Kučer Mykola Ivanovyč: narodyvsya 24 serpnya 1959 roku v seli Hordiїvka Trostyanec'koho rajonu Vinnyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Ukraїns'koї Narodnoї Partiї, prožyvaje v misti Ladyžyn Vinnyc'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №18

Mejdyč Oleh Leonidovyč: narodyvsya 24 lystopada 1970 roku v misti Kalynivka Vinnyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen polityčnoї partiї "Bat'kivščyna", prožyvaje v Vinnyci, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija Vseukraїns'ke ob'jednannya "Bat'kivščyna".

Volyns'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №19

Huz' Ihor Volodymyrovyč: narodyvsya 11 sičnya 1982 roku v misti Luc'k, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Luc'k, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №20

Rublyov V'jačeslav Volodymyrovyč: narodyvsya 25 lyutoho 1979 roku v misti Luc'k, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk holovy Volyns'koї oblasnoї rady, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Luc'k, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №21

Ivaxiv Stepan Petrovyč: narodyvsya 24 sičnya 1968 roku v seli Andriїvka Bus'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Lypy Luc'koho rajonu Volyns'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №22

Ihor Petrovyč Palycya: narodyvsya 10 hrudnya 1972 roku v misti Luc'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova Volyns'koї oblasnoї rady, člen Polityčnoї partiї "Ukraїns'ke ob'jednannya patriotiv UKROP", prožyvaje v misti Jaremče Ivano-Frankivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №23

Konstankevyč Iryna Myroslavivna: narodylasya 23 červnya 1965 roku v misti L'vovi, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Ukraїns'ke ob'jednannya patriotiv – UKROP", prožyvaje v misti Luc'ku, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Dnipropetrovs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №24

Kysylevs'kyj Dmytro Davydovyč: narodyvsya 23 kvitnya 1983 roku v misti Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor z korporatyvnyx vidnosyn TOV "INTERPAJP UKRAЇNA", bezpartijnyj, prožyvaje v Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №25

Bužans'kyj Maksym Arkadijovyč: narodyvsya 24 lystopada 1974 roku v misti Dnipropetrovs'k, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, menedžer TOV "Arna", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipropetrovs'ku, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №26

Nesterenko Kyrylo Oleksandrovyč: narodyvsya 8 lyutoho 1993 roku v misti Sumy, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor z rozvytku, ZAT "Dniprokomuntrans", bezpartijnyj, prožyvaje v Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №27

Medyanyk V'jačeslav Anatolijovyč: narodyvsya 3 serpnya 1987 roku v misti Snižne Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba-pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №28

Misyahin Jurij Myxajlovyč: narodyvsya 21 bereznya 1974 roku v misti Dnipropetrovs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, fizyčna osoba-pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №29

Demčenko Serhij Oleksijovyč: narodyvsya 13 bereznya 1976 roku v misti Dnipropetrovs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v selyšči Doslidne Dniprovs'koho rajonu Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №30

Ličman Hanna Vasylivna: narodylasya 31 sičnya 1978 roku v misti Odesi, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor Blahodijnoї orhanizaciї "Vseukraїns'kyj blahodijnyj fond "ATB", bezpartijna, prožyvaje v seli Novooleksandrivka Dniprovs'koho rajonu Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №31

Zaxarčenko Volodymyr Vasylyovyč: narodyvsya 27 sičnya 1971 roku v misti Kryvyj Rih Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor z bezpeky, TOV Zavod burovoї texniky "DSD", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kryvyj Rih Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №32

Kryvoručkina Olena Volodymyrivna: narodylasya 18 žovtnya 1971 roku v misti Kryvyj Rih Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, docent kafedry ekonomiky i pidpryjemnyctva, DVNZ "Kyїvs'kyj nacional'nyj ekonomičnyj universytet imeni Vadyma Het'mana", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №33

Koryavčenkov Jurij Valerijovyč: narodyvsya 26 lystopada 1974 roku v misti Kryvyj Rih Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, aktor, TOV "Kvartal 95", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №34

Čornyj Dmytro Serhijovyč: narodyvsya 14 žovtnya 1989 roku v misti Žovti Vody Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "Hromads'ka žurnalistyka", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Žovti Vody Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №35

Herman Denys Vadymovyč: narodyvsya 8 veresnya 1981 roku v misti Dnipropetrovs'k, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Al'fa-Kosmetiks", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №36

Kaptyelov Roman Volodymyrovyč: narodyvsya 16 bereznya 1980 roku v seli Znamenivka Novomoskovs'koho rajonu Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №37

Špenov Dmytro Jurijovyč: narodyvsya 20 hrudnya 1978 roku v misti Xarkovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kryvyj Rih Dnipropetrovs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №38

Borodin Vladyslav Valerijovyč: narodyvsya 18 červnya 1971 roku v misti Šostka Sums'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №39

Severyn Serhij Serhijovyč: narodyvsya 20 červnya 1980 roku v smt Pokrovs'ke Pokrovs'koho rajonu Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk holovy – načal'nyk upravlinnya ekonomiky, byudžetu i finansiv, vykonavčyj aparat Dnipropetrovs'koї oblasnoї rady, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №40

Truxin Oleksandr Mykolajovyč: narodyvsya 10 lystopada 1986 roku v misti Dniprodzeržyns'k Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova nahlyadovoї rady, ZAT "PRX", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Dnipri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Donec'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №45

Mahomedov Musa Serhojevyč: narodyvsya 7 kvitnya 1970 roku v seli Iryb Čarodyns'koho rajonu, Dahestan, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor ZAT "Avdiїvs'kyj koksoximičnyj zavod", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Avdiїvka Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Opozycijnyj blok".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №46

Xrystenko Fedir Volodymyrovyč: narodyvsya 11 žovtnya 1983 roku v seli Starohnativka Tel'manivs'koho rajonu Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen polityčnoї partiї "Opozycijna platforma – Za žyttya", žyve v seli Romankiv Obuxivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Opozycijna platforma – Za žyttya".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №47

Solod Jurij Vasylyovyč: narodyvsya 27 kvitnya 1972 roku v seli Červonyj Kut Antracytivs'koho rajonu Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Opozycijnoho platforma – Za žyttya", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijnoho platforma – Za žyttya".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №48

Jefimov Maksym Viktorovyč: narodyvsya 1 lystopada 1974 roku v misti Petropavlovs'k Pivnično-Kazaxstans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v selyšči Bilen'ke mista Kramators'k Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya , samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №49

Hnatenko Valerij Serhijovyč: narodyvsya 3 lyutoho 1967 roku v misti Družkivka Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, Družkivs'kyj mis'kyj holova, člen Polityčnoї partiї "Opozycijna platforma – Za žyttya", prožyvaje v misti Družkivka Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijna platforma – Za žyttya".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №50

Trebuškin Ruslan Valerijovyč: narodyvsya 27 lystopada 1975 roku v misti Donec'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, mer Pokrovs'kyj, bezpartijnyj, prožyvaje v seli Pokrovs'ke Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijnyj blok ".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №51

Kovalyov Oleksandr Ivanovyč: narodyvsya 7 žovtnya 1967 roku v misti Makiїvka Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pensioner, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №52

Pohodin Oleh Vasylyovyč: narodyvsya 2 sičnya 1973 roku v smt Rodakove Slov'janoserbs'koho rajonu Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', člen Polityčnoї partiї "Opozycijna platforma – Za žyttya", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijna platforma – Za žyttya"

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №57

Novyns'kyj Vadym Vladyslavovyč: narodyvsya 3 červnya 1963 roku v misti Stara Rusa Novhorods'koї oblasti, Rosijs'ka Federacija, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Opozycijnyj blok", prožyvaje v misti Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijnyj blok".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №58

Mahera Serhij Vasylyovyč: narodyvsya 8 lystopada 1956 roku v misti Mariupol' Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor z rehional'noho rozvytku, ZAT "Mariupol's'kyj metalurhijnyj kombinat imeni Illiča", člen Polityčnoї partiї "Opozycijnyj blok ", prožyvaje v misti Mariupol' Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija" Opozycijnyj blok".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №59

Moroz Volodymyr Viktorovyč: narodyvsya 24 žovtnya 1967 roku v misti Kuraxovo Mar'їns'koho rajonu Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Mar'їns'ka rajonna deržavna administracija, člen Polityčnoї partiї "Opozycijna platforma – Za žyttya" , v misti Kuraxovo Mar'їns'koho rajonu Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijna platforma – Za žyttya".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №60

Lubynec' Dmytro Valerijovyč: narodyvsya 4 lypnya 1981 roku v misti Volnovaxa Donec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Volnovaxa Volnovas'koho rajonu Donec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Žytomyrsbka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №62

Herasymenko Ihor Leonidovyč: narodyvsya 5 sičnya 1984 roku v misti Radomyšli Radomyšl's'koho rajonu Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pensioner, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Žytomyri, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №63

Kicak Bohdan Viktorovyč: narodyvsya 2 veresnya 1992 roku v misti Berdyčiv Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykladač, KU "Berdyčivs'kyj pedahohičnyj koledž", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Berdyčiv Žytomyrs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №64

Arešonkov Volodymyr Jurijovyč: narodyvsya 17 hrudnya 1957 roku v misti Korosten' Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Korosten' Žytomyrs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №65

Kostyuk Dmytro Serhijovyč: narodyvsya 1 červnya 1993 roku misti Novohrad-Volyns'kyj Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, žurnalist, telekanal "espreso", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Novohrad-Volyns'kyj Žytomyrs'koї oblasti , sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №66

Hryščenko Tetyana Mykolaїvna: narodylasya 27 serpnya 1979 roku v misti Malyn Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita serednya special'na, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v misti Malyn Malyns'koho rajonu Žytomyrs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №67

Kuz'minyx Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 17 sičnya 1983 roku v misti Žytomyr, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Žytomyr, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu ".

Zakarpats'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №68

Horvat Robert Ivanovyč: narodyvsya 17 lyutoho 1969 roku v seli Tur'ї Remety Perečyns'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Užhorod, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №69

Baloha Viktor Ivanovyč: narodyvsya 15 červnya 1963 roku v seli Zavydovo Mukačivs'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї Jedynyj Centr, prožyvaje v misti Mukačeve Zakarpats'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija Jedynyj Centr.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №70

Laba Myxajlo Myxajlovyč: narodyvsya 29 žovtnya 1975 roku v seli Tur'ja Polyana Perečyns'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, Nevyc'kyj sil's'kyj holova, bezpartijnyj, prožyvaje v seli Nevyc'ke Užhorods'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №71

Lunčenko Valerij Valerijovyč: narodyvsya 13 žovtnya 1982 roku v misti Xust Zakarpats'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xust Zakarpats'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №72

Petyovka Vasyl' Vasylyovyč: narodyvsya 30 sičnya 1967 roku v seli Zavydovo Mukačivs'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mukačevo Zakarpats'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya .

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №73

Polyak Vladyslav Mykolajovyč: narodyvsya 10 serpnya 1975 roku v misti Vynohradiv Vynohradivs'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Vynohradiv Vynohradivs'koho rajonu Zakarpats'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Zaporiz'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №74

Kasaj Hennadij Oleksandrovyč: narodyvsya 28 lystopada 1972 roku v misti Zaporižžya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor sportyvnoho kompleksu, VAT "Motor Sič", bezpartijnyj, prožyvaje v Zaporižži, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №75

Soxa Roman Vasylyovyč: narodyvsya 18 žovtnya 1975 roku v misti Zaporižžya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v Zaporižži, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №76

Ševčenko Jevhen Volodymyrovyč: narodyvsya 4 travnya 1972 roku v misti Melitopol' Zaporiz'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Zaporižži, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №77

Štepa Serhij Serhijovyč: narodyvsya 30 kvitnya 1990 roku v misti Zaporižžya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v Zaporižži, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu ".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №78

Ponomaryov Oleksandr Serhijovyč: narodyvsya 7 sičnya 1962 roku v misti Berdyans'k Zaporiz'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Berdyans'k Zaporiz'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub 'ob'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijna platforma – Za žyttya".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №79

Jacyk Julija Hryhorivna: narodylasya 14 serpnya 1979 roku v misti Vasylivka Vasyl'kivs'koho rajonu Zaporiz'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerujuča, advokats'ke byuro "Advokats'ka kompanija Juliї Jacyk", člen Polityčnoї partiї "Sluha narodu ", prožyvaje v Zaporižži, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №80

Min'ko Serhij Anatolijovyč: narodyvsya 20 veresnya 1973 misti Pavlodar, Kazaxstan, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, Melitopol's'kyj mis'kyj holova Zaporiz'koї oblasti, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Melitopol' Zaporiz'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №81

Mel'nyk Pavlo Viktorovyč: narodyvsya 26 červnya 1984 roku v misti Zaporižžya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, piar-dyrektor, blahodijnyj fond "Alkohol' STOP", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Tokmak Zaporiz'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №82

Nikitina Maryna Viktorivna: narodylasya 16 kvitnya 1986 roku v misti Hulyajpole Zaporiz'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijna, prožyvaje v Hulyajpole Hulyajpil's'koho rajonu Zaporiz'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Ivano-Frankivs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №83

Savčuk Oksana Vasylivna: narodylasya 20 bereznya 1983 roku v seli Černiv Rohatyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, sekretar, Ivano-Frankivs'ka mis'ka rada, člen Polityčnoї partiї Vseukraїns'ke ob'jednannya "Svoboda", prožyvaje v seli Kryxivci mista Ivano-Frankivs'ka, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija Vseukraїns'ke ob'jednannya "Svoboda".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №84

Fris Ihor Pavlovyč: narodyvsya 29 veresnya 1973 roku v misti Ivano-Frankivs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, pryvatnyj notarius, Ivano-Frankivs'kyj mis'kyj notarial'nyj okruh, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Ivano-Frankivs'ku, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №85

Proščuk Eduard Petrovyč: narodyvsya 19 lyutoho 1982 v misti Kaluš Ivano-Frankivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk holovy, spožyvspilka Ivano-Frankivs'koї oblasti, bezpartijnyj, prožyvaje v Ivano-Frankivs'ku, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №86

Matusevyč Oleksandr Borysovyč: narodyvsya 20 bereznya 1974 roku v seli Staryj Mizun' Dolyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor DP "Vyhots'kyj lisove hospodarstvo", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Pacykiv Dolyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №87

Andrijevyč Zinovij Myroslavovyč: narodyvsya 10 sičnya 1972 roku v misti Nadvirna Ivano-Frankivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, mis'kyj holova, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Nadvirna Ivano-Frankivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №88

Ivančuk Andrij Volodymyrovyč: narodyvsya 16 červnya 1973 misti Ivano-Frankivs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №89

Tymofijčuk Volodymyr Jaroslavovyč: narodyvsya 17 lyutoho 1986 roku v seli Popel'nyky Snyatyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "Ahro-Lider", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu" , prožyvaje v seli Popel'nyky Snyatyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Kyїvs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №90

Reklama

Tymofijčuk Volodymyr Jaroslavovyč: narodyvsya 17 lyutoho 1986 roku v seli Popel'nyky Snyatyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "Ahro-Lider", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu" , prožyvaje v seli Popel'nyky Snyatyns'koho rajonu Ivano-Frankivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №91

Dunda Oleh Andrijovyč: narodyvsya 6 bereznya 1980 roku v misti Dnipropetrovs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "A.V.S.", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №92

Kolyux Valerij Viktorovyč: narodyvsya 18 kvitnya 1973 roku v seli Medvyn Bohuslavs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry polityčnyx nauk, Kyїvs'kyj nacional'nyj universytet im. Tarasa Ševčenka, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №93

Skoroxod Anna Kostyantynivna: narodylasya 14 sičnya 1990 roku v misti Vyšhorod Kyїvs'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora z orhanizacijno-pravovyx pytan', TOV "Budivel'nyj kombinat" Prohres ", bezpartijna, žyve v misti Boryspil' Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №94

Dubyns'kyj Oleksandr Anatolijovyč: narodyvsya 18 kvitnya 1981 roku v misti Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, televedučyj, IP "1+1 Prodakšn", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №95

Horobec' Oleksandr Serhijovyč: narodyvsya 15 lyutoho 1978 roku v misti Bila Cerkva Kyїvs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk heneral'noho dyrektora, TOV "Sfera žytlobud", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Fursy Bilocerkivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №96

Vasylevs'ka-Smahlyuk Ol'ha Myxajlivna: narodylasya 23 červnya 1985 roku v misti Starokostyantyniv Xmel'nyc'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, special'nyj korespondent, TOV "TRK" Studija 1 + 1 ", bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №97

Haluško Mykola Leonidovyč: narodyvsya 5 hrudnya 1979 roku v m Arhajaš Arhajašskoho rajonu Čelyabins'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "halida", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Brovary Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №98

Bunin Serhij Valerijovyč: narodyvsya 3 travnya 1971 roku v misti Kyїv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Hrant", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Kirovohrads'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №99

Danuca Oleksandr Anatolijovyč: narodyvsya 29 sičnya 1980 roku v misti Mala Viska Kirovohrads'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Prajm-Tajm", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v Kropyvnyc'koho, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №100

Murdyj Ihor Jurijovyč: narodyvsya 8 serpnya 1982 roku v misti Novoukraїnka Kirovohrads'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, PP "Tek Centr", bezpartijnyj, prožyvaje v Kropyvnyc'koho, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №101

Kuzbit Jurij Myxajlovyč: narodyvsya 29 bereznya 1977 roku v Ivano-Frankivs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Advokats'ka hrupa" Precedent ", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №102

Dovhyj Oles' Stanislavovyč: narodyvsya 1 lystopada 1980 roku v Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №103

Voron'ko Oleh Jevhenovyč: narodyvsya 15 travnya 1974 roku v misti Svitlovods'k Kirovohrads'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Svitlovods'k Kirovohrads'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Luhans'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №105

Hryb Viktorija Oleksandrivna: narodylasya 19 červnya 1968 roku v seli M. Borščahivka Kyjevo-Svyatošyns'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk napryamku zi staloho rozvytku, TOV "DTEK Enerho", bespartijnaja , prožyvaje v seli Sofiїvs'ka Borščahivka Kyjevo-Svyatošyns'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijnyj blok".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №106

Kuznyecov Oleksij Oleksandrovyč: narodyvsya 2 hrudnya 1979 roku v misti Syeverodonec'k Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Syeverodonec'k Luhans'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №107

Suxov Oleksandr Serhijovyč: narodyvsya 20 travnya 1984 roku v misti Staxanov Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk holovy, blahodijna orhanizacija "Fond Serhija Šaxova", člen Polityčnoї partiї "Naš kraj", prožyvaje v misti Kadyїvka Luhans'kij oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №112

Vel'možnyj Serhij Anatolijovyč: narodyvsya 25 červnya 1976 roku v misti Staxanov Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, radnyk holovy, blahodijna orhanizacija "Fond Serhija Šaxova", člen Polityčnoї partiї "Naš kraj", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №113

Lukašev Oleksandr Anatolijovyč: narodyvsya 1 kvitnya 1976 roku v misti Antracyt Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk jurydyčnoho viddilu, blahodijna orhanizacija "Fond Serhija Šaxova", člen Polityčnoї partiї "Opozycijna platforma – za žyttya ", prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijna platforma – za žyttya".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №114

Šaxov Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 7 travnya 1975 roku v selyšči Sajak mista Balxaš Džezkazghanskoj oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Naš kraj", prožyvaje v misti Kadyїvka Luhans'kij oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

L'vivska oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №115

Pipa Natalija Romanivna: narodylasya 12 žovtnya 1983 misti L'vovi, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova HO "Kraščyj Syxiv", bespartijnaja, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Holos".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №116

Knyažyc'kyj Mykola Leonidovyč: narodyvsya 2 červnya 1968 roku v misti L'vovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Jevropejs'ka Solidarnist'".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №117

Ruščyšyn Jaroslav Ivanovyč: narodyvsya 29 žovtnya 1967 roku v misti L'vovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor AT "Trottola", bezpartijnyj, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Holos".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №118

Vasyl'čenko Halyna Ivanivna: narodylasya 24 žovtnya 1983 roku v seli Kornyči Sambirs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora z ekonomičnyx pytan', PP "Korbiz", bezpartijna, prožyvaje v Pasiky-Zubryc'ki Pustomytivs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Holos".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №119

Bondar Myxajlo Leontijovyč: narodyvsya 17 lystopada 1973 roku v seli Bodyačiv Sokal's'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Jevropejs'ka Solidarnist'".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №120

Dubnevyč Jaroslav Vasylyovyč: narodyvsya 7 serpnya 1969 roku v seli Zubra Pustomytivs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №121

Salamaxa Orest Ihorovyč: narodyvsya 25 bereznya 1991 roku v misti L'vovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk dyrektora z budivnyctva TOV "Stroj Invest Kom", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Sokil'nyky Pustomytivs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti , sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №122

Bakunec' Pavlo Andrijovyč: narodyvsya 10 lypnya 1987 roku v misti Javoriv L'vivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, Javorivs'kyj mis'kyj holova, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Javoriv Javorivs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Ob'jednannya "Samopomič".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №123

Batenko Taras Ivanovyč: narodyvsya 20 červnya 1974 roku v misti L'vovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen polityčnoї partiї "Ukraїns'ke ob'jednannya patriotiv – UKROP", prožyvaje v misti L'vovi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №124

Kamel'čuk Jurij Oleksandrovyč: narodyvsya 12 lyutoho 1980 roku v misti L'vovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Krasnohrad L'vivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №125

Lopušans'kyj Andrij Jaroslavovyč: narodyvsya 4 hrudnya 1962 roku v misti Dobromyl' L'vivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї Konhres ukraїns'kyx nacionalistiv, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya .

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №126

Kit Andrij Bohdanovyč: narodyvsya 2 lystopada 1971 roku u L'vovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v seli Jasenivci Zoločivs'koho rajonu L'vivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Mykolaїvs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №127

Pasičnyj Oleksandr Stanislavovyč: narodyvsya 3 lystopada 1972 roku v Mykolajevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mykolajevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №128

Hajdu Oleksandr Vasylyovyč: narodyvsya 28 sičnya 1976 roku v Odesi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykonavčyj dyrektor, TOV "Vibo-Trans", bezpartijnyj, prožyvaje v Odesi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

V trendi
Den' Nezaležnosti: jak Ukraїna vidznačaje svyato

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №129

Kopytin Ihor Volodymyrovyč: narodyvsya 12 lyutoho 1981 roku v misti Lehnica, Pol'šča, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Avtomodern", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mykolajevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №130

Nehulevs'kyj Ihor Petrovyč: narodyvsya 6 hrudnya 1983 roku v misti Voznesens'k Mykolaїvs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Sofija-Hranit", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Voznesens'k Mykolaїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №131

Čornomorov Artem Olehovyč: narodyvsya 10 bereznya 1988 roku v misti Južnoukraїns'k Mykolaїvs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, heneral'nyj dyrektor, TOV "SmartAhri", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Mykolajevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №132

Dyrdin Maksym Jevhenovyč: narodyvsya 11 žovtnya 1982 roku v misti Pervomajs'k Mykolaїvs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holovnyj radnyk heneral'noho dyrektora, PrAT "Santa Ukraїna", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Irpin' Kyїvs'koї oblasti , sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odes'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №133

Dmytruk Artem Hennadijovyč: narodyvsya 28 červnya 1993 roku misti Kozyatyn Vinnyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, ostanni p'jat' rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk, "Fitnes-centr", bezpartijnyj, prožyvaje v Odesi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №134

Kolyev Oleh Viktorovyč: narodyvsya 9 bereznya 1973 roku v seli Suxolužžya Bilhorod-Dnistrovs'koho rajonu Odes'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, kerivnyk, PP "Redakcija hazety" Prydunajs'ki vesty ", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Izmaїl Odes'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №135

Leonov Oleksij Oleksandrovyč: narodyvsya 26 lyutoho 1983 roku v misti Odesa, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita profesijno-texnična, komercijnyj dyrektor TOV "Hrilion", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №136

Horenyuk Oleksandr Oleksandrovyč: narodyvsya 8 serpnya 1991 roku v misti Odesa, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu ".

  №137

Hončarenko Oleksij Oleksijovyč: narodyvsya 16 veresnya 1980 roku v misti Odesi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №138

Černyavs'kyj Stepan Mykolajovyč: narodyvsya 4 travnya 1973 roku v smt Ivanivka Ivanivs'koho rajonu Odes'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №139

Vasyl'kivs'kyj Ihor Ihorovyč: narodyvsya 31 bereznya 1985 roku v misti Odesa, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, člen sposterežnoї rady TOV "PSGh" Kambio-Invest ", bezpartijnyj, prožyvaje v Odesi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №140

Kolebošyn Serhij Valerijovyč: narodyvsya 22 lystopada 1977 roku v Odesi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk holovy, Odes'ka oblasna deržavna administracija, bezpartijnyj, prožyvaje v smt Ovidiopol' Ovidiopol's'koho rajonu Odes'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh  №141

Tkačenko Oleksandr Myxajlovyč: narodyvsya 15 červnya 1984 roku v misti Konhaz Komrats'komu rajonu, Moldova, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, PP "Medfarm hrup", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Tatarbunary Tatarbunars'koho rajonu Odes'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh  №142

Kisse Anton Ivanovyč: narodyvsya 10 žovtnya 1958 roku v seli Jevhenivka Tarutyns'koho rajonu Odes'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Odesi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №143

Urbans'kyj Anatolij Ihorovyč: narodyvsya 21 červnya 1975 roku v Odesi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova, Odes'ka oblasna rada, bezpartijnyj, prožyvaje v Odesi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Poltavs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №144

Nalyotov Dmytro Oleksandrovyč: narodyvsya 28 kvitnya 1985 roku v Poltavi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Poltavi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №145

Boblyax Andrij Rostyslavovyč: narodyvsya 5 bereznya 1985 roku v seli Karmelava Vil'nyus'koї oblasti, Lytva, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Poltavi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №146

Šapovalov Jurij Anatolijovyč: narodyvsya 14 bereznya 1972 roku v misti Kremenčuk Poltavs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kremenčuk Poltavs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №147

Kulinič Oleh Ivanovyč: narodyvsya 25 lystopada 1966 roku v misti Zin'kiv Poltavs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Zin'kiv Zin'kivs'koho rajonu Poltavs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №148

Lyašenko Anastasyja Alekseevna : rodylas' 7 nojabrya 1986 hoda v sele Ternovščyna Lubenskoho rajona Poltavskoj oblasty, hraždanka Ukraynы, v tečenye poslednyx pyaty let prožyvaet na terrytoryy Ukraynы, obrazovanye vыsšee, fyzyčeskoe lyco – predprynymatel', bespartyjnaja, prožyvaet v Ternovščyne Lubenskoho rajona Poltavskoj oblasty, sudymost' otsutstvuet, subъekt vыdvyženyja – polytyčeskaja partyja "Sluha naroda".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №149

Kasaj Kostyantyn Ivanovyč: narodyvsya 27 veresnya 1979 roku v smt Kozel'ščyna Kozel'ščyns'koho rajonu Poltavs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Poltavastrojservis plyus", bezpartijnyj, prožyvaje v Markivci Poltavs'koho rajonu Poltavs'koї oblasti , sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №150

Movčan Oleksij Vasylyovyč: narodyvsya 12 lyutoho 1994 roku v misti Kremenčuk Poltavs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk načal'nyka viddilu upravlinnya proektamy i prohramamy, DP "Prozorro.Prodaži", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №151

Berezin Maksym Jurijovyč: narodyvsya 9 travnya 1984 roku v misti Vinnycya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor KP "Municypal'na varta" Kremenčuc'koї mis'koї rady, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kremenčuk Poltavs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Rivnens'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №152

Koval'čuk Oleksandr Volodymyrovyč: narodyvsya 5 lyutoho 1974 roku v misti Novohrad-Volyns'kyj Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova pravlinnya, HO "Platforma vzajemodij" Prostir ", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №153

Ivanisov Roman Valerijovyč: narodyvsya 2 lystopada 1978 roku v misti Berdyans'k Zaporiz'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holovnyj juryst, TOV "PROF DEZ KONTROL' PLYuS", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №154

Aleksejčuk Oleksandr Vasylyovyč: narodyvsya 6 bereznya 1981 roku v seli Bušča Zdolbunivs'koho rajonu Rivnens'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №155

M'jalyk Viktor Nyčyporovyč: narodyvsya 10 travnya 1979 roku v seli Voronky Volodymyrec'koho rajonu Rivnens'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, finansovyj dyrektor, TOV "MDS-Stroj", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Motovylivka Fastivs'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №156

Lytvynenko Serhij Anatolijovyč: narodyvsya 15 lyutoho 1968 roku v misti Poltavi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vykonujučyj obov'jazky dyrektora, DP "ZIRNENS'KYJ spyrtovyj zavod", bezpartijnyj, prožyvaje v Berezne Bereznivs'koho rajonu Rivnens'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Sums'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №157

Ryabuxa Tetyana Vasylivna: narodylasya 31 hrudnya 1984 roku v misti Sumax, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, včytel' počatkovyx klasiv, KU Sums'ka specializovana škola I-III stupeniv № 10 bespartijnaja, prožyvaje v Sumax, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №158

Vasyl'jev Ihor Serhijovyč: narodyvsya 25 serpnya 1984 roku v misti Poltavi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №159

Derkač Andrij Leonidovyč: narodyvsya 19 serpnya 1967 roku v misti Dnipropetrovs'ku, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №160

Molotok Ihor Fedorovyč: narodyvsya 4 červnya 1967 roku v misti Šostka Sums'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Šostka Sums'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №161

Huzenko Maksym Vasylyovyč: narodyvsya 8 červnya 1981 misti Sumax, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Ahroxim-Partner", bezpartijnyj, prožyvaje v Sumax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №162

Zadorožnyj Mykola Mykolajovyč: narodyvsya 5 hrudnya 1984 roku v seli Novojulivka Sofiїvs'koho rajonu Dnipropetrovs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Ternopil's'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №163

Bohdanec' Andrij Volodymyrovyč: narodyvsya 13 lypnya 1983 roku v smt Rokytne Rokytnivs'koho rajonu Rivnens'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk heneral'noho dyrektora, ZAT "Ptaxofabryka Ternopil's'ka", bezpartijnyj, prožyvaje v Ternopoli, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №164

Vasyliv Ihor Volodymyrovyč: narodyvsya 16 lystopada 1979 roku v misti Ternopil', hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Ternopoli, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu ".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №165

Čajkovs'kyj Ivan Adamovyč: narodyvsya 29 travnya 1972 roku v seli Nastasiv Ternopil's'koho rajonu Ternopil's'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Korporacija" Ahroprodservis ", člen Ahrarnoї partiї Ukraїny, prožyvaje v seli Velykyj Xodačkiv Kozivs'koho rajonu Ternopil's'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №166

Lyušnyak Mykola Volodymyrovyč: narodyvsya 8 lyutoho 1974 roku v misti Berežany Berežans'koho rajonu Ternopil's'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v seli Petrykiv Ternopil's'koho rajonu Ternopil's'koї oblasti, sudymist' vidsutnya , samovysuvannya

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №167

Hevko Volodymyr Leonidovyč: narodyvsya 20 serpnya 1975 roku v smt Tovste Zališčyc'koho rajonu Ternopil's'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Navčal'no-konsaltynhova kompanija" Profi-Centr ", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Ternopil', sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Xarkivs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №168

Mezenceva Marija Serhiїvna: narodylasya 10 hrudnya 1989 roku v misti Xarkiv, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijna, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №169

Kunyc'kyj Oleksandr Olehovyč: narodyvsya 25 serpnya 1983 roku v misti Zaporižžya, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita profesijno-texnična, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №170

Odarčenko Andrij Mykolajovyč: narodyvsya 2 lystopada 1978 roku v misti Xarkiv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dekan fakul'tetu upravlinnya torhovo-pidpryjemnyc'koї i mytnoї dijal'nistyu, Xarkivs'kyj deržavnyj universytet xarčuvannya i torhivli, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №171

Kinzburs'ka Viktorija Oleksandrivna: narodylasya 23 žovtnya 1980 roku v misti Xarkiv, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zaviduvač sektorom, departament Deržavnoї arxitekturno-budivel'noї inspekciї v Xarkivs'kij oblasti, bezpartijna, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №172

Zdebs'kyj Jurij Viktorovyč: narodyvsya 24 hrudnya 1972 roku v seli Lyubar Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №173

Bakumov Oleksandr Serhijovyč: narodyvsya 25 kvitnya 1989 roku v misti Xarkiv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prorektor, Xarkivs'kyj nacional'nyj universytet vnutrišnix sprav, bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №174

Fel'dman Oleksandr Borysovyč: narodyvsya 6 sičnya 1960 roku v misti Xarkiv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Naš kraj", prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №175

Pyvovarov Jevhen Pavlovyč: narodyvsya 4 lystopada 1978 roku v misti Xarkovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry texnolohiї xarčuvannya, Xarkivs'kyj deržavnyj universytet xarčuvannya i torhivli, bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha Narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh№176

Šencev Dmytro Oleksijovyč: narodyvsya 28 lystopada 1964 roku v misti Xarkiv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Opozycijnyj blok".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №177

Lyubota Dmytro Valerijovyč: narodyvsya 9 sičnya 1981 roku v Xarkovi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje v Ukraїni, osvita vyšča, dyrektor TOV Budivel'ne Pidpryjemstvo "Hradostroj", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Kup'jans'k Xarkivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №178

Lytvynov Oleksandr Mykolajovyč: narodyvsya 21 sičnya 1972 roku v misti Balaklija Xarkivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova Balaklijs'koї rajonnoї rady, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Balaklija Balaklijs'koho rajonu Xarkivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №179

Kučer Oleksij Volodymyrovyč: narodyvsya 23 bereznya 1985 roku v seli Novorajs'k Beryslavs'koho rajonu Xersons'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №180

Krasov Oleksij Ihorovyč: narodyvsya 13 lystopada 1987 roku v misti Xarkiv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "Jaskravo Invest", bezpartijnyj, prožyvaje v Xarkovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №181

Mikiša Dmytro Serhijovyč: narodyvsya 4 veresnya 1985 roku v misti Merefa Xarkivs'koho rajonu Xarkivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk mis'koho holovy z pytan' dijal'nosti vykonavčyx orhaniv rady, vykonavčyj komitet Meref'jans'koї mis'krady, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Merefa Xarkivs'koho rajonu Xarkivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Xersons'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №182

Pavliš Pavlo Vasylyovyč: narodyvsya 10 hrudnya 1979 roku v seli Vil'ne Nyžnyosirohoz'koho rajonu Xersons'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "Jurydyčna firma "Uhoda", bezpartijnyj, prožyvaje v Xersoni, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №183

Vahner Viktorija Oleksandrivna: narodylasya 21 travnya 1981 roku v seli Heorhiїvka Žarminskoho rajonu Semypalatyns'koї oblasti, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holovnyj likar, KU "Oblasna likarnya vidnovnoho likuvannya" Xersons'koї oblasnoї rady, bespartijnaja, prožyvaje v misti Xerson, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №184

Kolyxajev Ihor Viktorovyč: narodyvsya 8 travnya 1971 roku v misti Xersoni, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Lanapodove-1", TOV "Ukraїns'ka prodovol'ča korporacija", TOV "Torhovyj dim "Prodeksym", bezpartijnyj, prožyvaje v Xersoni, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №185

Ivanov Volodymyr Illič: narodyvsya 14 lypnya 1982 roku v misti Xerson, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor z vyrobnyctva TOV "Ahroproekt-Pivden'", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v misti Xersoni, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №186

Kovalyov Oleksij Ivanovyč: narodyvsya 19 sičnya 1989 roku v misti Hola Prystan' Xersons'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor PP "LK-AHRO", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Hola Prystan' Xersons'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Xmel'nyc'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №187

Stefančuk Mykola Oleksijovyč: narodyvsya 4 travnya 1981 roku v misti Xmel'nyc'komu, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, načal'nyk jurydyčnoho viddilu, deržavna orhanizacija "Nacional'nyj ofis intelektual'noї vlasnosti", bezpartijnyj, prožyvaje v Xmel'nyc'komu, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №188

Labazyuk Serhij Petrovyč: narodyvsya 4 červnya 1980 roku v misti Voločys'k Xmel'nyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Voločys'k Voločys'koho rajonu Xmel'nyc'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №189

Kopančuk Olena Jevhenivna: narodylasya 1 lystopada 1978 roku v misti L'viv, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat advokats'koho ob'jednannya "Kopančuk i Partnery", bezpartijna, prožyvaje v Xmel'nyc'komu, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №190

Žmerenec'kyj Oleksij Serhijovyč: narodyvsya 28 žovtnya 1986 roku v misti Uxta, Komi, Rosija, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zastupnyk holovy pravlinnya blahodijnoї orhanizaciї "Blahodijnyj fond "KOLO", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Xmel'nyc'komu, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №191 

Bondar Viktor Vasylyovyč: narodyvsya 5 lystopada 1975 roku v misti Leninhrad, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v smt Hostomel' mista Irpin' Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №192

Hereha Oleksandr Volodymyrovyč: narodyvsya 27 červnya 1967 roku v misti Horodok Xmel'nyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, člen Polityčnoї partiї "Za konkretni spravy", prožyvaje v misti Horodok Horodoc'koho rajonu Xmel'nyc'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh  №193

Marčuk Ihor Petrovyč: narodyvsya 17 lyutoho 1969 roku v misti Kam'janec'-Podil's'kyj Xmel'nyc'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "M-END-S", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Čerkas'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №194

Špak Lyubov Oleksandrivna: narodylasya 19 lypnya 1980 misti Kyїv, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, rektor Sxidnojevropejs'koho universytetu ekonomiky i menedžmentu, bezpartijna, prožyvaje v misti Čerkasax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №195

Arsenyuk Oleh Oleksijovyč: narodyvsya 21 serpnya 1986 roku v misti Čerkasax, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, komercijnyj dyrektor TOV "Bereh-2007", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Čerkasax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №196

Strixars'kij Andrij Petrovyč: narodyvsya 4 serpnya 1981 roku v misti Oleksandrija Kirovohrads'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Kompanija" Status Hrup ", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №197

Skičko Oleksandr Oleksandrovyč: narodyvsya 28 kvitnya 1991 roku v misti Čerkasax, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba-pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Čerkasax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №198

Rudyk Serhij Jaroslavovyč: narodyvsya 11 žovtnya 1970 misti Černivci, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Korsun'-Ševčenkivs'kyj Korsun'-Ševčenkivs'koho rajonu Čerkas'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №199

Nahornyak Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 13 travnya 1982 roku v smt Popil'nya Popil'nyans'koho rajonu Žytomyrs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Jevroinvesthrup LTD", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Vyšneve Kyjevo-Svyatošyns'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №200

Jacenko Anton Volodymyrovyč: narodyvsya 13 lypnya 1977 roku v misti Kyїv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Černivec'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №201

Lys Olena Heorhiїvna: narodylasya 15 červnya 1971 seli Bridok Drohyčyns'koho rajonu Brests'koї oblasti, Bilorus', hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, včytel', Černivec'ka himnazija № 2 Černivec'koї mis'koї rady, bespartijnaja, prožyvaje v misti Černivcyax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №202

Zarems'kyj Maksym Valentynovyč: narodyvsya 26 veresnya 1991 roku v misti Mohyliv, Bilorus', hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, načal'nyk viddilu planuvannya, operatyvnoho čerhuvannya, zv'jazku ta opoviščennya, upravlinnya cyvil'noho zaxystu naselennya Černivec'koї oblasnoї deržavnoї administraciї, bezpartijnyj, prožyvaje v seli Revakivci Kicmans'koho rajonu Černivec'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №203

Mazurašu Heorhij Heorhijovyč: narodyvsya 17 kvitnya 1971 roku v seli Krup'jans'ke Hlyboc'koho rajonu Černivec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, KZ "Černivec'kyj oblasnyj centr fizyčnoho zdorov'ja naselennya "Sport dlya vsix", bezpartijnyj , prožyvaje v misti Černivcyax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №204

Božyk Valerij Ivanovyč: narodyvsya 27 bereznya 1971 roku v seli Kadubivci Zastavnivs'koho rajonu Černivec'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, advokat, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Černivcyax, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Černihivs'ka oblast'

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №205

Semins'kyj Oleh Valerijovyč: narodyvsya 20 hrudnya 1973 misti Bila Cerkva Kyїvs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "Dylajs", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №206

Polyakov Anton Eduardovyč: narodyvsya 11 lystopada 1987 roku v misti Černihiv, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita zahal'na serednya, fizyčna osoba – pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v misti Černihovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija " sluha narodu ".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №207

Rybakov Ihor Oleksandrovyč: narodyvsya 14 serpnya 1976 roku v misti Vejmar, Nimeččyna, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, prezydent Blahodijnoho fondu "Misija Myloserdya", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Hrem'jač Novhorod-Sivers'koho rajonu Černihivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №208

Davydenko Valerij Mykolajovyč: narodyvsya 16 bereznya 1973 roku v misti Nosivka Černihivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, narodnyj deputat Ukraїny, bezpartijnyj, prožyvaje v misti Nosivka Nosivs'koho rajonu Černihivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya .

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №209

Zub Valerij Oleksijovyč: narodyvsya 4 bereznya 1970 roku v smt Varva Černihivs'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor KNP "Černihivs'kyj medyčnyj centr sučasnoї onkolohiї", bezpartijnyj, prožyvaje v misti Černihovi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №210

Korovčenko Serhij Volodymyrovyč: narodyvsya 19 lyutoho 1979 roku v smt Faščivka Pereval's'koho rajonu Luhans'koї oblasti, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova HO "Hromads'kyj rux Serhija Korovčenko" Onovlennya ", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Zamostya Pryluc'koho rajonu Černihivs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, samovysuvannya.

Misto Kyїv

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №211

Jurčenko Oleksandr Mykolajovyč: narodyvsya 23 lypnya 1988 roku v Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, tymčasovo ne pracyuje, bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №212

Perebyjnis Maksym Viktorovyč: narodyvsya 11 hrudnya 1974 roku v Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, zaviduvač viddilennyam, medyčnyj centr TOV "Borys", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №213

Dubnov Artem Vasylyovyč: narodyvsya 30 serpnya 1988 roku v Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, likar xirurh-stomatoloh, TOV "Klinika Dubnovoї Stomatoloh i Ja", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №214

Švec' Serhij Fedorovyč: narodyvsya 13 červnya 1976 roku v misti Čerkasax, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, vedučyj rankovoho vypusku TOV TRK "Studija 1+1", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №215

Jaremenko Bohdan Vasylyovyč: narodyvsya 25 veresnya 1971 roku v misti Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova pravlinnya, blahodijnyj fond "Majdan zakordonnyx sprav", bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnыj yzbyratel'nыj okruh №216

Zaburanna Lesya Valentynivna: narodylasya 22 serpnya 1981 roku v misti Kyїv, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, profesor kafedry menedžmentu im. profesora I.S. Zavads'koho Nacional'noho universytetu bioresursiv i pryrodokorystuvannya Ukraїny, bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №217

Bezuhla Mar'jana Volodymyrivna: narodylasya 17 travnya 1988 roku v misti Kyїv, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, staršyj inspektor z kontrolyu za vykonannyam doručen' viddilu cyvil'nyx ekspertiv Centru zabezpečennya službovoї dijal'nosti Ministerstva oborony Ukraїny ta Heneral'noho štabu Zbrojnyx Syl Ukraїna, bezpartijna, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №218

Hurin Dmytro Oleksandrovyč: narodyvsya 24 bereznya 1982 roku v misti Xmel'nyc'komu, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, fizyčna osoba-pidpryjemec', bezpartijnyj, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – Polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruhh №219

Tyščenko Mykola Mykolajovyč: narodyvsya 17 travnya 1972 roku v Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, TOV "VKF" RIMID ", člen polityčnoї partiї" Sluha narodu ", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №220

Bondar Hanna V'jačeslavivna: narodylasya 23 lyutoho 1975 Kyjevi, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor, Dyrektorat texničnoho rehulyuvannya v budivnyctvi, Ministerstvo rehional'noho rozvytku, budivnyctva ta žytlovo-komunal'noho hospodarstva Ukraїny, bespartijnaja, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №221

Purtova Anna Anatoliїvna: narodylasya 15 kvitnya 1982 roku v Dnipropetrovs'ku, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, holova pravlinnya, hromads'ka orhanizacija "Didžytal osvitu", člen polityčnoї partiї "Sluha narodu", prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh №222

Hryščuk Roman Pavlovyč: narodyvsya 27 serpnya 1989 roku v Kyjevi, hromadyanyn Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, dyrektor TOV "MX šou", bezpartijnyj, prožyvaje v seli Sofiїvs'ka Borščahivka Kyjevo-Svyatošyns'koho rajonu Kyїvs'koї oblasti, sudymist' vidsutnya, sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Odnomandatnyj vyborčyj okruh№223

Bujmyster Lyudmyla Anatoliїvna: narodylasya 5 lystopada 1985 roku v misti Moskva, Rosija, hromadyanka Ukraїny, protyahom ostannix p'jaty rokiv prožyvaje na terytoriї Ukraїny, osvita vyšča, člen nahlyadovoї rady, Metalurhijnyj zavod Dunaferr (Uhorščyna), bespartijnaja, prožyvaje v Kyjevi, sudymist' vidsutnya , sub'jekt vysuvannya – polityčna partija "Sluha narodu".

Dani budut' postijno onovlyuvatysya zaležno vid informaciї, ščo nadxodyt'. Slidkujte za našymy onovlennyamy.

Čytajte najvažlyviši ta najcikaviši novyny u našomu Telegram

Reklama

Reklama

Novyny partneriv

Zahruzka...

Novyny partneriv

Loading...