My onovyly pravyla zboru ta zberihannya personal'nyx danyx

Vy možete oznajomytys' zi zminamy v polityci konfidencijnosti. Natyskajučy na knopku «Pryjnyaty» abo prodovžujučy korystuvatysya sajtom, vy pohodžujetesya z onovlenymy pravylamy i dajete dozvil na vykorystannya fajliv cookie.

Pryjnyaty

Rozklad i rezul'taty matčiv peršoho kvalifikacijnoho raundu Lihy Jevropy

12 lypnya, 01:17

Za pidsumkamy danoho raundu vyznačyt'sya peršyj supernyk luhans'koї "Zori"

Liha Jevropy

Liha Jevropy / Foto: AFP

9 lypnya startuvaly matči peršoho raundu kvalifikaciї Lihy Jevropy sezonu 2019/2020 rokiv. Vidpovidni zustriči vidbudut'sya na polyax komand, jaki perši zustriči provodyt' v hostyax. Peršyj predstavnyk Ukraїny startuje v Lizi Jevropy z druhoho raundu – luhans'ka "Zorya" zustrinet'sya z peremožcem pary "Budučnost'" (Čornohorija) – "Narva-Trans" (Estonija). Vsi rezul'taty žerebkuvannya druhoho raundu kvalifikaciї Lihy Jevropy.

"Karlyky" v jevrokubkax: čas lystonoš, pediatriv i X-Factor z Poltavoju

Vivtorok, 9 lypnya

Sent-Džozefs (Hibraltar) – Rejndžers (Šotlandija) – 0:4

Hzira (Mal'ta) – Xajduk (Xorvatija) – 0:2

CSKA Sofija (Bolharija) – Tytohrad (Čornohorija) – 4:0

Sereda, 10 lypnya

18:55 Ženess (Lyuksemburh) – Tobol (Kazaxstan) – 0:0

Četver, 11 lypnya

Pyunik (Virmenija) – Škupi (Pivnična Makedonija) – 3:3

Ordabasy (Kazaxstan) – Torpedo Kutaїsi (Hruzija) – 1:0

Ventspils (Latvija) – Teuta (Albanija) – 3:0

Alaškert (Virmenija) – Makedonija DP (Pivnična Makedonija) – 3:1

AEK Larnaka (Kipr) – Petrokub (Moldova) – 1:0

Lyači (Albanija) – Xapoel' Beer-Ševa (Izraїl') – 1:1

Narva-Trans (Estonija) – Budučnost' Podhorica (Čornohorija) – 0:2

KuPS (Finlyandija) – Vitebs'k (Bilorus') – 2:0

Reklama

Saba (Azerbajdžan) – Universytatya Krajova (Rumunija) – 2:3

Flora (Estonija) – Radnički Niš (Serbija) – 2:0

Bal'cana (Mal'ta) – Domžale (Slovenija) – 3:4

Ružomberok (Slovaččyna) – Levski (Bolharija) – 0:2

Trakaj (Lytva) – Klaksvik (Farery) – 1:1

Akademija Pandyev (Pivnična Makedonija) – Zrins'ky Mostar (Bosnija) – 0:3

Brann (Norvehija) – Šemrok Rovers (Irlanlija) – 2:2

Brondbyu (Danija) – Inter Turku (Finlyandija) – 4:1

Debrecen (Uhorščyna) – Kukesi (Albanija) – 3:0

Dynamo Tbilisi (Hruzija) – UE Enhordani (Andorra) – 6:0

Kauno Žalhiris (Lytva) – Apollon (Kipr) – 0:2

Krusejders (Pivnična Irlandija) – B36 Torsxavn (Farery) – 2:0

Lijepaja (Latvija) – Dynamo Mins'k (Bilorus') – 1:1

Makkabi Xajfa (Izraїl') – Mura (Slovenija) – 2:0

Mal'me (Švecija) – Ballimina (Pivnična Irlandija) – 7:0

Mol'de (Norvehija) – KR Rejk'javik (Islandija) – 7:1

Reklama

Radnyk Bijelina (Bosnija) – Spartak Trnava (Slovaččyna) – 2:0

Speranca (Moldova) – Neftči (Azerbajdžan) – 0:3

Šaxtar Solihors'k (Bilorus') – Xibernians (Mal'ta) – 1:0

Folu (Lyuksemburh) – Čyxura (Hruzija) – 1:2

Konnax Kuej (Uel's) – Kilmarnok (Šotladnija) – 1:2

Olimpija Lyublyana (Slovenija) – RFŠ (Latvija) – 2:3

Dunajs'ka Streda (Slovaččyna) – Krakovija (Pol'šča) – 1:1

Zeta (Čornohorija) – MOL Vidi (Uhorščyna) – 1:5

Styaua (Rumunija) – Milsami (Moldova) – 2:0

FK Jevropa (Hibraltar) – Lehija (Pol'šča) – 0:0

Čukaryčky (Serbija) – Bananc (Virmenija) – 3:0

Aberdin (Šotlandija) – RoPS (Finlyandija) – 2:1

Kliftonvill (Pivnična Irlandija) – Hauhesun (Norvehija) – 0:1

Kork Siti (Irlandija) – Prohres Niderkorn (Lyuksemburh) – 0:2

Sent-Patriks Atletik (Irlandija) – Norrčepinh (Švecija) – 0:2

Honved (Uhorščyna) – Žal'hiris (Lytva) – 3:1

Šyroki Brijeh (Bosnija) – Kajrat Almaty (Kazaxstan) – 1:2

Brejdablik (Islandija) – Vaduc (Lixtenštejn) – 0:0

St'jarnan (Islandija) – Levadija (Estonija) – 2:1

Nahadajemo, ščo Lihu Jevropy 2019 roku vyhrav londons'kyj "Čelsi". U final'nomu matči, jakyj vidbuvsya u Baku, "Čelsi rozghromyv londons'kyj "Arsenal"- 4:1.

Čytajte najvažlyviši ta najcikaviši novyny u našomu Telegram

Reklama

Reklama

Novyny partneriv

Zahruzka...

Novyny partneriv

Zahruzka...
zahruzka...